Категории

.

Категории

.

2 елемента нов 700C пътен под наем 38 50 60 88 мм 3K UD 12K пълен въглеродни влакна клинчерные та каране на колело карам 20.5 23 25 мм широчина свободен кораб

2 елемента нов 700C пътен под наем 38 50 60 88 мм 3K UD 12K пълен въглеродни влакна клинчерные та каране на колело карам 20.5 23 25 мм широчина свободен кораб

BGN 275.00 BGN 275.18

Наличност
Налично


38mm фото :
12 K јаглерод фото :
50mm фото :
сјај UD фото :
мет UD фото :
60mm фото :
мет 3 K јаглерод :
88mm :
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : clincher прирабници
Rim ширина : 20.5 / 23 / 25мм (default 23mm)
Крај : сјај / мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши)
Материјал : 3 K / UD / 12 K (Јапонија T700 карбонски влакна)
Дупка грофот : 16/ 18/ 18 G3/ 20/ 21/ 21 G3/ 24/ 28/ 32/ 36 дупки (кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба на дупки,16 до 36. дупки може да се прилагоди,Ако треба и други дупки , ве молиме да бидат слободни да контакт . )
2 парчиња джантите
W e ight : прибл 38mm 450g/еез ; 50mm 500g/еез ; 60mm 600g/еез ; 88mm 650g/еез ;
Велосипед Тип : Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Ние, исто така, може да се направи со базалт кочница површината,ако треба да се направи со базалт кочница површина,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост ,
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.

Основни характеристики

Цвят:
Покритие:
гланц / мат
is_customized:
Yes
Спирачна Система:
V-Спирачка
Номер На Модела:
клинчерные дискове
Материал На Колелата:
въглерод
Размер:
700C
Отвора За Спици:
16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 отвори
Приложимо Под Наем:
Пътен Колоездене / Писта / Велосипед С Фиксирана Предаването
Материал:
3K / UD / 12K
Ширина на рамки:
20.5 / 23 / 25 мм(по подразбиране 23mm)
държава:
100% чисто нов

Избор на клиенти