Категории

.

Категории

.

МТВ велосипедни дискови накладки за дисковата спирачка HOPE V2 X2, 4 на двойки, Черна смола, безплатна Пощенска плащане

МТВ велосипедни дискови накладки за дисковата спирачка HOPE V2 X2, 4 на двойки, Черна смола, безплатна Пощенска плащане

BGN 11.81

Наличност
Налично


Сосема Нов Диск Кочница Влошки за Надеж X2 V2 Диск Сопирачки
Високи перформанси, ниска бучава полу-метални соединенија монтажа на челична подлога плоча.
Материјал : Смола Полу-Метален Диск накладките НОВИ 2015 Формула, Повеќе црвени бакар гранули Подобро топлина дисипација, Крајната кочница Моќ 2 ПАТИ во животот од нормално диск накладките. Тестиран од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ, EN14766 : 2005

Основни характеристики

Воспользуйся:
Пътнически велосипеди,Детски велосипеди,планински велосипеди, BMX, круизеры
Спирачна Система:
Хидравлични Дисков Спирачка (Хидравлична Спирачна Актуално)
Размер:
X2 V2
Компоненти:
Тампони
търговска марка:
КУМСКИЙ СКАЛА
Номер На Модела:
X2 V2
Материал:
Полуметаллический

Избор на клиенти