Категории

.

Категории

.

Оригинален 4,3 инчов LCD екран за TomTom GO 400 LCD дисплей екранната панел със сензорен екран дигитайзер, ремонт, подмяна на

Оригинален 4,3 инчов LCD екран за TomTom GO 400 LCD дисплей екранната панел със сензорен екран дигитайзер, ремонт, подмяна на

BGN 139.17

Наличност
Налично

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Оригиналниот 4.3" инчен LCD Екран за Tom Tom GO 400 LCD екран панел со екран на Допир digitizer Поправка замена
Големина : 4.3 "
Број на модел : ОДИ 400 LCD Екран
Статус : Оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
она што ние го продаде е исто како слика што го покажаа.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Основни характеристики

LCD-комплект:
ДА
Разделителна Способност На Дисплея:
480X320
Екран:
> 3
търговска марка:
скайларпу
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
Напред 400
Размер:
4.3 inch
Номер На Модела:
Отидете 400 LCD екран
Тип:
TFT

Избор на клиенти