Категории

.

Категории

.

Оригинален 5 инчов LCD екран за TomTom VIA 1505M 1505TM GPS LCD display screen with touch screen digitizer panel безплатна доставка

Оригинален 5 инчов LCD екран за TomTom VIA 1505M 1505TM GPS LCD display screen with touch screen digitizer panel безплатна доставка

BGN 66.72

Наличност
Налично

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd
Оригиналниот 5" инчен LCD екран за Tom Tom VIA 1505 M 1505 TM GPS LCD екран со допир digitizer панел бесплатен превозот
Големина : 5-инчен
Број на модел : ПРЕКУ 1505 M LCD екран
Статус : оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.
она што ние го продаде е исто како слика што го покажаа.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Основни характеристики

LCD-комплект:
ДА
Разделителна Способност На Дисплея:
480X320
Екран:
> 3
търговска марка:
скайларпу
Номер На Модела:
ЧРЕЗ 1505М
Вид На Допир Екран:
Резистивен Екран
Размер:
5 inch
Номер На Модела:
Чрез екрана на LCD 1505M
Тип:
TFT
Номер На Интерфейса:
50 штырей

Избор на клиенти