Категории

.

Категории

.

Nex-3 n flex за SONY LCD Nex-3 n camera flex резервни части за ремонт на

Nex-3 n flex за SONY LCD Nex-3 n camera flex резервни части за ремонт на

BGN 13.00 BGN 14.38

Наличност
Налично


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Основни характеристики

Съвместим Марка:
За sony
Пакет:
ДА
Съвместим Стил Камери:
Насочете И Снимайте Камери
търговска марка:
Луд RZX
Номер На Модела:
за SONY LCD Nex-3 n

Избор на клиенти