Категории

.

Категории

.

Nueva cardan camara de pantalla plana cinta Flex Кабел parte 49 reemplazo para за DJI Phantom 2 vision mas P2V poste

Nueva cardan camara de pantalla plana cinta Flex Кабел parte 49 reemplazo para за DJI Phantom 2 vision mas P2V poste

BGN 9.00 BGN 10.46

Наличност
Налично


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Основни характеристики

търговска марка:
ФУЛКОЛ
Съвместим Стил Камери:
Насочете И Снимайте Камери
Номер На Модела:
За DJI Phantom 2
Пакет:
ДА
Съвместим Марка:
ЗА DJI

Избор на клиенти