Категории

.

Категории

.

AD082 BENAO 3m H надуваем балон танцьор за Коледа / надуваем балон танцьор на Дядо Коледа/Небесен танцьор за насърчаване на

AD082 BENAO 3m H надуваем балон танцьор за Коледа / надуваем балон танцьор на Дядо Коледа/Небесен танцьор за насърчаване на

BGN 796.80

Наличност
Налично


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот Гумени Воздух танчерка 20ft 6m Висока Бесплатен превозот цена & Прилагодите бојата 100% позитивни повратни информации Доколку купите компресор да се заедно, може да се добие 20 ДОЛАРИ попуст.
Помина SGS, EN71-1, EN71-2,En71-3, Доведе Слободен Ако сакате да додадете текст , тогаш екстра 30 ќе се наплаќа !!!!! Ви благодариме! Плаќање Линк за customzied :
https : //www..com/store/product/Payment-for-Customized-Products/907005_32842404259.html?spm=2114.12010608.0.0.1c00ec43 Mrp DAw
Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Dudy & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"

Основни характеристики

Дизайн:
Голяма Подови Раздувная Рекреация Почивка
търговска марка:
БЕНАО
Номер На Модела:
AD082
Възрастова Група:
Възрастни
Тип:
Надуваем балон танцьор
Материал:
Плат Оксфорд
Цвят:
Конфигуриране на
Материал:
Плат Оксфорд
Тип:
Надуваем балон танцьор
Сертификат:
SGS EN71-1, -2,-3
Използването на:
Реклама или Гилдията
Аксесоари:
Ремонтни Комплекти
Гаранция:
180 дни
Опаковка:
Здрава чанта
Предимство:
леки, лесно преносими, отличен за реклама
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Избор на клиенти