Категории

.

Категории

.

R0163 Безплатна доставка евтини надуваеми арки, Хелоуин надуваеми арки, надуваеми добре дошли арх / надуваеми финала арка за продажба

R0163 Безплатна доставка евтини надуваеми арки, Хелоуин надуваеми арки, надуваеми добре дошли арх / надуваеми финала арка за продажба

BGN 1052.80

Наличност
Налично


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот 5m Гумени лак за рекламирање Спецификација за Производ/Модели
овој производ може да Wildely се користи во репродукцијата центар, забавен парк, летни настани. тоа може да донесе најдобри adversting ефект за вас и вашиот бизнис PVC материјал или оксфорд материјал Големина : 5m H најконкурентна цена под ист квалитет. Помина SGS, EN71-1, EN71-2,En71-3, Доведе Слободни 4m/5m/6m/7m/8m/9m/10m достапни Практичност Фотографија, Reprinting не е дозволено. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Dudy & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"

Основни характеристики

Дизайн:
Голяма Подови Раздувная Рекреация Почивка
Материал:
PVC
търговска марка:
БЕНАО
Номер На Модела:
р0163
Възрастова Група:
Възрастни
Тип:
Надуваема арка
Цвят:
Конфигуриране на
Материал:
Плат Оксфорд
Тип:
спортна арка
Сертификат:
SGS EN71-1, -2,-3
Използването на:
На улицата
Аксесоари:
Ремонтни Комплекти
Гаранция:
180 дни
Опаковка:
Здрава чанта
Предимство:
Заводска цена и високо качество
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)

Избор на клиенти