Категории

.

Категории

.

1 комплект 10 бр мотоциклет предното стъкло болтове гумени колодезные гайки комплект мотоциклет 7 цвята бъдат мотокрос ATV офроуд мото скутер

1 комплект 10 бр мотоциклет предното стъкло болтове гумени колодезные гайки комплект мотоциклет 7 цвята бъдат мотокрос ATV офроуд мото скутер

BGN 14.38

Наличност
Налично


добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на !
големина : 2 CM*1.2 СМ*5mm
боја : црвена/ црна / gold / sliver / сино / зелено
одговара на : Универзална(5mm завртка )
Пакет Се Вклучени :
10 КОМПЈУТЕРИ завртка
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Височина На Продукта:
2cm
търговска марка:
лизоай
Името На Модела:
A-SC-5color
Широчина На Елемента:
1.2cm
Вашия Мотор Правят:
Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Honda, Ducati, Harley-Davidson, Triumph, Victory, Aprilia
Дължина На Продукта:
2cm
Вид На Материала:
Алуминий
Тегло На Продукта:
0.1kg

Избор на клиенти