Категории

.

Категории

.

подходящ кожух за Suzuki gsxr600 750 2001 2002 2003* 01 02 03 (чисто бял ) комплект обтекател EMS free n147

подходящ кожух за Suzuki gsxr600 750 2001 2002 2003* 01 02 03 (чисто бял ) комплект обтекател EMS free n147

BGN 604.00 BGN 656.00

Наличност
Налично


Wel дојде до нашата продавница!
Опис на производот Одговара за : За GSXR600 2001-2003 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика. Состојба : нова cid) не-ОЕМ делови и дупки се пре-вежба Материјал : Инјекција мувла ABS пластика
Производ Слики
Процесот на производство за производство на
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ЕМС" Или "e-ЕМС",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 7 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупната потреба 21 работни дена ( околу три недели од местото цел да се пристигнале вашата врата) .
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Овие земји не треба плати било должност : САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд ,Русија, Ukrian, Белорусија..
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4). Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Височина На Продукта:
20inch
търговска марка:
Миддейл
Името На Модела:
QEW321
Широчина На Елемента:
22inch
Вашия Мотор Правят:
Suzuki
Дължина На Продукта:
26inch
Вид На Материала:
ABS пластмаса
Тегло На Продукта:
8.4kg
капачка на резервоара:
Включва

Избор на клиенти