Категории

.

Категории

.

Нова пристигане! Гърдите Зърното Издънка На Зърното Масажор С Вакуум Помпа Скоба За Възрастни Здраве Сексуална Играчка

Нова пристигане! Гърдите Зърното Издънка На Зърното Масажор С Вакуум Помпа Скоба За Възрастни Здраве Сексуална Играчка

BGN 1.79

Наличност
Налично

Спецификација :
Уникатен вакуум менгеме дизајн, оваа градите пумпа е корисно.
Тоа може да биде исто така се користи како papilla massager.
Мека и безбедно материјал, толку удобно и безбедно да се користи.
Тип : Градите Пумпа
Материјал : ABS
Карактеристики : Лесен за Употреба, Здравје, Возрасни Секси Алатка, кој се одвојува
Големина Детали :
[Нашите Големина S] Outter Дијаметар : 2.5 cm/0.98", Внатрешен Дијаметар : 1.8 cm/0.71", (Прибл.)
[Нашите Големина M] Outter Дијаметар : 4.0 cm/1.57", Внатрешен Дијаметар : 2.8 cm/1.1", (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Outter Дијаметар : 6.5 см/2.56", Внатрешен Дијаметар : 5.0 cm/1.97", (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Градите Пумпа
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот.

Основни характеристики

Цвят:
M 2, S 1, 3 XL
Номер На Модела:
8810269
търговска марка:
LA TALUS
Тип Елемент:
Игри За Възрастни
Секси Суггестивный:
No
Размер:
normal
Непристойная Снимка:
No
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА

Избор на клиенти