Категории

.

Категории

.

Двойна буква универсален BENEN задни теглителна кука за CIVIC, INTEGRA EG EK DC DC2 с логото на

Двойна буква универсален BENEN задни теглителна кука за CIVIC, INTEGRA EG EK DC DC2 с логото на

BGN 7.20

Наличност
Налично

Двојна Буква Универзална BENEN Задните Забавува Кука За ГРАЃАНСКА,ИНТЕГРА, на ПРИМЕР, EK DC DC2 со логото Објект Спецификации : -Add-on за лесно влечење пристап -Дебелина на јадицата се мери во 10мм -CNC изработени од T6 6061 Алуминиум-Поддржува забавува тежина до 4500 lbs. -Стајлинг изглед за возилото -кука отворање : 2.5" -доаѓа со завртки подлошки (19mm завртки) -10мм дебелина answer : ___________________________ Note : ова е еден универзален се вклопуваат објект , може да бара измена на предниот браник / задниот браник или браник зрак поддршка за инсталација

Основни характеристики

Името На Цвета:
Злато, Сребро, Червен, Син, Черен, Лилав
Тип Елемент:
Теглещи Превозни Мряна
Широчина На Елемента:
00m
Името На Модела:
Задни
Дължина На Продукта:
00m
Височина На Продукта:
00m
търговска марка:
Перин
Тегло На Продукта:
0.8kg
Вид На Материала:
алуминиева сплав
Цвят:
Треска, Черно, Червено,Синьо, Златисто,Лилаво
is_customized:
yes
Функция:
ТЕГЛЕНЕ НА ГАЛЯ

Избор на клиенти