Категории

.

Категории

.

2015 2 In1 къмпинг туризъм лов лъжица & вилица армейски нож портативен сгъваем мулти инструмент случаен цвят

2015 2 In1 къмпинг туризъм лов лъжица & вилица армейски нож портативен сгъваем мулти инструмент случаен цвят

BGN 7.00 BGN 7.17

Наличност
Налично


Карактеристики :
100% сосема нов.
Прекрасен подарок за луѓе кои сакаат кампување или како одат на патување
Совршен во изработка, вредност и пристапност.
Најдобар избор за кампување, планинарење, излети и сл. исто така, и одговара за користење дома.
Мултифункционален со пивско шише настроената и може да се поотворени.
Лесен за носење,еколошки за околината и здрав, Силен и издржлив
Преклопна рачка и елегантен изглед. Сите може да се здипли да биде еден должина.
Материјал : не ' рѓосувачки челик.
Боја : Црвена , Сина,Црна,Зелена (Пратени По Случаен Избор)
Големина : За 106 X 39 X 12mm
Пакетот Вклучува :
1x Виткање Прибор за јадење

Основни характеристики

Вид На Прибори За Хранене:
Вилици
Производство:
Вилица За Хранене
Материал:
Метални
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
CE / EU, CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, SGS
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
OS1117

Избор на клиенти