Категории

.

Категории

.

BORUiT XML-T6 XPE LED 6000LM UV Headlamp 3-Mode лилава Светлина Акумулаторна главоболие фенер за търсене фенерче на батерии 18650

BORUiT XML-T6 XPE LED 6000LM UV Headlamp 3-Mode лилава Светлина Акумулаторна главоболие фенер за търсене фенерче на батерии 18650

BGN 18.00 BGN 25.12

Наличност
Налично


Функција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ. Висока светла-слаба светлина-Виолетова светлина, Повеќе режим се достапни. ★Водоотпорен Главата Факел : Супер светло Водоотпорен Headlamp голема LED излез цел живот може да до 100,000 часа. ★REMOVEABLE : стилот на ноќта визија headlamp е Пренослив.Кој одговара за кампување, планинарење, велосипедизам, качување и други отворено активност. ★ЛЕСНИ & ПРИЛАГОДЛИВИ. Тежина од само 0.3 кг и со нејзините лесно прилагодлив, еластична headband, на headlamp е совршен за секој кој му треба headlamp. ★ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : 30-Дена Пари Наплата Гаранција & 12-Месеци Замена Гаранција. Едноставно не контактирате доколку ви треба помош или замена единица. Спецификација : 3 LED Модел : Висока светла-слаба светлина-Виолетова светлина, LED Светилки : XML T6+2*XPE време на Полнење : 7-8 H Работно Време : 4-6 Часа Водоотпорен го Оценувате : IPX4, секојдневно водоотпорен, rainproof главата светлина Напојување : 2*18650 Батерии Материјал : Алуминиум Легура Главата Светилка + Еластичност Главата Бенд Белешки : ве Молиме не го стави во вода директно иако се работи и во поројниот дожд. Ве молиме извадете ја батеријата ако не го користите за долго време и се стави на ладно и суво место да се спаси. Не сјај директно во очи во случај на било каква можна штета резултат од интензивна светлина. 100% Задоволството На Клиентите Гарантира : 30 Ден Парите Назад Гаранција 12 Месеци Замена Гаранција

Основни характеристики

Цвета На Купето:
Черен
Тип Елемент:
Фарове на светлината
документ:
RoHS, FCC, CE
Режим На Превключване:
Висок / Среден/Нисък
Водоустойчив:
No
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Източник На Светлина:
Led лампи
Модел led топки:
T6
търговска марка:
БОРУИТ
Мощност:
15W
Целта:
Компинг/Лов/Риболов/Колоездене/Конна Езда/Spelunking/Бягане/Туризъм
Ъгъл На Светлина:
60°
Номер На Модела:
EHL0450
Батерия:
Батерия 2*18650
Режим На Превключване:
Висок/нисък / - виолетова светлина
Гаранция:
1 година
светъл цвят:
Бяло+Лилаво
Led лампи:
1*XML-T6+2 * XPE LED
Яркост:
6000 лумена
Приложение 1:
Водоустойчив Главоболие Записващо Устройство
Приложение 2:
Акумулаторна UV главоболие фенер
Приложение 3:
Оптимизация За Главоболие Лампа
Склад:
Led 1114PCS BORUIT 100% първоначално в штоке

Избор на клиенти