Категории

.

Категории

.

Tanked Racing design Jesus motorcycle Helmet MOTO full face dirt biker motorbike мотокрос off road safety helmets black M XXL

Tanked Racing design Jesus motorcycle Helmet MOTO full face dirt biker motorbike мотокрос off road safety helmets black M XXL

BGN 115.00 BGN 121.28

Наличност
Налично


Кликнете подолу за соодветната категорија за да ги видите сите
ТОПЛА ПРОДАЖБА
Продавачот препорачуваме промоција
Бендот : Tanked Трки
Модел : T112
Стил : Целосна Се Соочуваат Со Шлем
големина : M,L,XL,XXL
Боја : бела,мат црна,светло црна,сребрена,сива,бела бог,црна бог,црна гром,оклопни автомобил,мат црна магија,мат црна Мали hag,Мат црна capri,Светла црна магија,црна, мастило итн
Боја
Снимање светло , камера и монитор резолуција разлики помеѓу пиксели , слики и објекти може да биде мало боја разликата !
Сите производи бои, ве молиме да преовладуваат во вид .
Опис
1 : ) Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Капка во Комбинација цел превозот на располагање; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
2 : ) Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
испорака :
кога ќе нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 2-4 дена откако вашата уплата е завршена
ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји ,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака или Никој знак
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци.и купувачи се одговорни за царински давачки .
Услуга Проценува време на Испорака Кина пост воздух 20-90days epacket 7-20days ЕМС 5-15days DHL 2-10days
Се враќа :
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Основни характеристики

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Каски
търговска марка:
Потънали Състезание
Сертификат за качество:
Gb
Материал На Каската:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тегло:
1.5kg
Пол:
Мъже
Стил Шлем:
Анфас
Материал:
100% Polyester

Избор на клиенти