Категории

.

Категории

.

1 комплект 6 цвята нов цветен отпечатък на капака на роял с висящ пискюл за висококачествен подарък KQ 004

1 комплект 6 цвята нов цветен отпечатък на капака на роял с висящ пискюл за висококачествен подарък KQ 004

BGN 196.78

Наличност
Налично


Опис :
Член име : Пијано маска
Материјал : 100% полиестер
Боја : како прилог
Големина : Да се советува(ако цел тоа,pls тел мене детали големина за пијано и столче и број на модел)
Единица тежина : околу 1300g/set
Answer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.

Основни характеристики

Цвят:
Бял
Спецификация:
See below for size descriptions
Стил:
Американски Стил
Материал:
100% Polyester
Модел:
велик
Номер На Модела:
kq004

Избор на клиенти