Категории

.

Категории

.

Аниме Nisekoi: False Love T-shirt Kirisaki Chitoge, Onodera Kosaki White Polyester T Shirt Summer Active Tshirt Otaku Clothes

Аниме Nisekoi: False Love T-shirt Kirisaki Chitoge, Onodera Kosaki White Polyester T Shirt Summer Active Tshirt Otaku Clothes

BGN 28.78

Наличност
Налично


О-Kya-Sama , Добредојдовте На Moeyu Аниме Мода!
Производ Вовед
Предмет : Аниме т кошула
Аниме : Nisekoi : Лажна Љубов
Карактер : Kirisaki Chitoge, Onodera Kosaki
Материјал : Полиестер
Големина : s/m/l/xl/xxl
Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваат
Правење време : 3-4 дена откако плаќање
Време на испорака : 4-7 дена по плаќање
Бренд : Moeyu
Производ Екранот
За Големина
1.Објектите се во Азија големини, за 1-2 големина помала од НАС големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување.
2.Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник мерка.
3.Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере.
Детали
Перење Метод
Рака мие под 30 степен
Слаби и лесно се мијат во машина за миење
Neutural шампон , Нема долг-term потопи
Постави во воздухот, не се исуши на сонце за премногу долго
Вие Може Да Го Корист..
Нашата Лице Продавница
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по уплатата. И ние ќе испратите следење на број за вас.
Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex ОДНОСНО се достапни.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не сте го добиле вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање, ве молиме да ни побара да се прошири датум на испорака, ви благодариме.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Карикатура
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
Моэю
Тип Тъкани:
Вязаный
Затворен:
No
Материал:
Polyester
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Предмет на:
аниме тениска
Цвят:
Бял
Аниме:
Нисекой
Характер:
Кирисаки Титоге, Онодэра Косаки
Сезон:
Лято
Стил:
Аниме / манга / cartoon/отаку
Магазин:
Моэю Аниме

Избор на клиенти