Категории

.

Категории

.

Hallow-out памук върховете на пънк-рок стил Дамска тениска ежедневни хип-хоп тениска Mujer Camisetas жени градинска върховете Безплатна доставка

Hallow-out памук върховете на пънк-рок стил Дамска тениска ежедневни хип-хоп тениска Mujer Camisetas жени градинска върховете Безплатна доставка

BGN 22.00 BGN 25.44

Наличност
Налично


Карактеристики :
♥ Жените т кошула
♥ Пол : Жените
♥ Материјал : Полиестер+Памук
♥ Стил : Секси / Мода / Хип Хоп
♥ Достапни големини : Слободен големина Слободни Големина Биста Должина cm инчен cm инчен 110 43.3 "57 22.4" ♥ ве Молиме овозможи 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење.
♥ Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика , ве молиме да се разбере.
1. Сите на фотографијата е вистинска слика,друг компјутер мора некои разлика на Боја.
2. Сите Азија големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.Тоа им овозможува на 2-4 см грешка.
3. Сите нарачки ќе се доставува во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Драг пријател, можете да плаќаат пари, преку кредитна картичка,банкарски трансфер,webmoney трансфер,дебитни картички,western union и QIWI Паричник .
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу.
ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме кликнете на pitcure :
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во dividual земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,
брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.

Основни характеристики

Размер:
One Size
търговска марка:
BFUSTYLE
Материал:
Памук, Полиестер, Ликра
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Пълен
Украса:
Выдалбливают
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
мода, рок жена тениска
Стил:
Модни модели
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
1:
Пънк
2:
пънк-рок
3:
мода, рок жена тениска
4:
тениска жена рок
5:
хип-хоп жени
6:
пънк-риза

Избор на клиенти