Категории

.

Категории

.

Мопс сладък забавен анимационен мопс прави на matDesign мъжете памук с дълъг ръкав тениска любовник подаръци за момче cosplay облекло

Мопс сладък забавен анимационен мопс прави на matDesign мъжете памук с дълъг ръкав тениска любовник подаръци за момче cosplay облекло

BGN 22.00 BGN 23.98

Наличност
Налично


Маици Изработени од 85% Памук;Lycra 15%
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна на Т-Маица само;
Краток Или Долг Ракав;
Екипажот Вратот;
Боја : Bule Или Црна Ракав[боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 130g да 220g;
Мажите Големина на Табелата :
S : Градите 96cm или 36inch; Тело Должина67cm или 26inch;Рамо42cm или 16.5"
М : Градите 100cm или 38inch; Тело Должина69cm или 27inch;Рамо43cm или 16.9"
L : Градите 102cm или 40inch; Тело Должина70cm или 28inch;Рамо44cm или 17.3"
XL : Градите108cm или 42inch; Тело Должина72cm или 28inch;Рамо46cm или 18.1"
XXL : Градите112cm или 44inch; Тело Должина74cm или 29inch;Рамо48cm или 18.9"
XXXL : Градите114cm или 44.9 инчен; Тело Должина76cm или 29.9 инчен;Рамо49cm или 19.3"
Превозот
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
търговска марка:
iDzn
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Ликра, Памук
Вид На Модела:
Карикатура
Затворен:
No
Тип Тъкани:
Тъкани
Сезон:
Лято Есен
Случай:
Ежедневен
MPN:
Hu_RC1206C
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Мъже, момчета.
Тема:
Мопс йога сладък забавна карикатура мопс прави йога за мат

Избор на клиенти