Категории

.

Категории

.

Sword Art Online тениски kawaii японски аниме тениска манга риза сладък карикатура Кирито Кадзуто cosplay риза 37161946984 tee 159

Sword Art Online тениски kawaii японски аниме тениска манга риза сладък карикатура Кирито Кадзуто cosplay риза 37161946984 tee 159

BGN 31.81

Наличност
Налично

Меч Уметност Онлајн маици kawaii Јапонски Аниме tshirt Манга Кошула Симпатична Цртан филм Kirito Kazuto Cosplay Tshirt 37161946984 tee 159
Повратни информации за тоа : Ние сме многу ценети, ако levea позитивни повратни информации до нас. Вашиот satisfiction е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feeback и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми о нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да slove било каков проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Shippment : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Предмети се испраќаат само по уплатата примена. Ние ќе ја испрати на предмети со X дена откако вашата уплата е завршен.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси царинската такса,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние не се потрудиме да им понуди добра услуга за нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека Item(s) се врати мора да бидат нови, неискористена и во нивните оригинални пакувања со сите додатоци. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Надмощие
Вид На Модела:
Цвете
Стил Ръкави:
Меч изкуството на тениски онлайн
търговска марка:
Хладно пръстов отпечатък
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Вязаный
Затворен:
No
Материал:
Памук, Полиестер
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Цвят:
Бели млечни памучни тениски
Стил:
Тениска 37161946984 тениска 159
Аниме:
Изкуството На Меча Онлайн
Характер:
Кирито Кадзуто Cosplay Тениска
Материал:
Млечен коприна, мек, здрав, еластичен и удобен

Избор на клиенти