Категории

.

Категории

.

Елегантен Ръчен Тънък Портфейл Организатор С Matel От Неръждаема Стомана За Дамите

Елегантен Ръчен Тънък Портфейл Организатор С Matel От Неръждаема Стомана За Дамите

BGN 67.20

Наличност
Налично


Објектот Нов стил вистински карта носителот Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1.5 cm Боја Што сакате Бренд Name LLH Место на Потекло Guangdong,Кина MOQ 500 Парчиња ФОБ порт Шенжен или Хонгконг Примерок олово време во рок од 7 дена Масовно производство испорака timewithin 30 дена за Плаќање на T/T,western union Пакување pp,opp,боја кутија, картон+внатрешен картон или извоз картон или господар картон(или според клиенти барања) Позитивни Покаже на слика
Внатрешни Покаже на слика
Пакување Покаже на слика
М руда детали Dongguan Yonghong Кожа Фабрика е основана во 2000 година , таа стана големите претпријатија објекти, професионални дизајнери и повеќе од 200. Производството на разни производи. Ние може да го прилагодите сите на дизајн, декорација, метал натпис на менито покрие материјал, годишник, вино закрпи, песна листа на состојба, кожа рекламирање на производи, подароци, бренд-име делови обработка на одборот на директори и така натаму, во зависност од вашите барања.
Испорака
кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање, ние ќе испратиме
предмети во рамките 7days откако вашата уплата е завршен.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради
разликите во царинската расчистување пати во поединец одговорен за сите дополнителни царинска такса може да се собираат во времето на
испорака.ние нема да наплата на превозот цената не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на клиенти најдобро што можеме.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Притежателите на карти и идентификация
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Пол:
Унисекс
Широчина На Елемента:
7cm
Състав На Материала:
естествена кожа
Номер На Модела:
LLH
Воспользуйся:
кредитна карта
Тип На Затваряне:
Hasp
Форма:
Кутия
Вид На Модела:
Твърд
Тегло На Продукта:
0.58g
Стил:
бизнес
търговска марка:
ЛЮЛИХУА
Основен Материал:
естествена кожа
Дължина На Продукта:
9cm

Избор на клиенти