Категории

.

Категории

.

Нов вълшебен Силикон пилинг чесън белачка помощник полезен с кухненски инструмент приспособления 63K7 6HCV

Нов вълшебен Силикон пилинг чесън белачка помощник полезен с кухненски инструмент приспособления 63K7 6HCV

BGN 1.00 BGN 1.20

Наличност
Налично

Опис :
Едноставно ставете карамфил на лук во цевката.
Само користење на притисок со рака. Се тркалаат тоа сталожено на шалтер додека не слушнете чупка звук.
На лук карамфил излегува лесно ви овозможува да имате свежа лупено лук во секунди.
Материјалот е флексибилен, лесен-за-се тркалаат и храна одделение силиконски.
Тоа е брз начин за да лупам целата лукчиња.
Нема лук мирис лево на рацете или countertop.
Тоа е добар помошник за вашата кујна живот.
Спецификации :
Големина : 13cm x 3.5 cm/5.12" x 1.38"(Прибл.)
Материјал : Силикон.
Answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме боја избор. Вашата цел ќе бидат испратени во бои по случаен избор.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лук нож за лупење

Основни характеристики

Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Чесън Вестници
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Силикон
документ:
CE / EU
търговска марка:
ПОМАДНАЯ РАЗГОВОР
Номер На Модела:
11611

Избор на клиенти