Категории

.

Категории

.

24шт върховете на изкуствени нокти, блясък крем остър вино червено пълен обръч ноктите бяла точка на заземяване на ноктите Z216

24шт върховете на изкуствени нокти, блясък крем остър вино червено пълен обръч ноктите бяла точка на заземяване на ноктите Z216

BGN 5.00 BGN 5.22

Наличност
Налично

парче
24pcs Вештачки Нокти Совети Сјајот Крем Посочи Вино Црвено Целосна Заврши Нокти Белата Точка Лажни Ноктите Z216 Помине совети количина : 24 парчиња ДУО страна лепило вклучени, без течен лепак. Лесно DIY, Салон за квалитет.
Опис
- 100% сосема нов!
- Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
- Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакет вклучувајќи
24 Парчиња лажни ноктите
Забелешка
Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот.
Превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 35-50 дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Враќање
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Основни характеристики

търговска марка:
Эчикъ
Материал:
Акрил
Приложение:
Пръст
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
Z216
Размер:
24pcs
Брой:
1
Дължина На Ноктите:
Среден
Ширина На Ноктите:
Среден
Тип Елемент:
Външен Ноктите

Избор на клиенти