Категории

.

Категории

.

бели кристални топки начало хол Фортуна офис краси входа в стаята процес за домашен интериор сватбен подарък бижу света

бели кристални топки начало хол Фортуна офис краси входа в стаята процес за домашен интериор сватбен подарък бижу света

BGN 80.00 BGN 156.80

Наличност
Налично


Со цел да се направи блиску разбирање нарекуваме губење на топката надвор на топката turnning подолу за вашиот референца барањето топката тежина, иако постојат разлики, но не се молам остатокот увери купување афинитет топка со дијаметар / cm 8 cm и 9 cm 10 cm 11 cm 12 cm 13 см, 15 см 16 cm 18 cm 20 cm / kg нето-0.68 KG 0.95 KG 1.2 KG 1.7 2.2 KG KG 2.8 4.5 КГ КГ 5.4 KG 7.8 10.5 КГ КГ K9 топката кристал големина / cm 774 774 774 774 884.5 884.5 884.5 884.5 11116 11116 K9 кристал / kg нето-0.35 KG 0.35 KG 0.35 KG 0.35 KG 0.67 KG 0.67 KG 0.67 KG 0.67 KG 1.4 1.4 KG KG дрвени база големина / cm 7.57.55 7.57.55 8.58.56 8.58.56 995 995 11115 11115 14146 14146 wood Base / kg нето 0.08 KG 0.12 KG 0.12 KG 0.17 KG 0.17 KG 0.17 KG 0.3 KG 0.3 KG 0.45 KG 0.45 KG Курир express /EMS Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир изразат Курир express
како што се подароци кутија за пакување ве молиме да се преземат за друг подарок кутија подарок кутија единечна цена е ЈЕНИ, како што се подароци кутија за пакување ве молиме да се преземат за друг подарок кутија подарок кутија единечна цена е ЈЕНИ, како што се подароци кутија за пакување ве молиме да се преземат за друг подарок кутија подарок кутија единечна цена е ЈЕНИ . забелешка 10 рачно мелење топки се направени големина отстапување
таму може да биде специфична големина има вид преовладуваат

Основни характеристики

Материал:
Crystal
Стил:
Фън Шуй
Тема:
Любов
Регионална Функция:
Китай
Външен стил:
Честит бриз и водна топка
Материал:
изкуствен кристал

Избор на клиенти