Категории

.

Категории

.

Биологичен микроскоп 40X план обектив ACH 160/0. 17

Биологичен микроскоп 40X план обектив ACH 160/0. 17

BGN 103.84

Наличност
Налично

Карактеристики Биолошки Микроскоп 40 X ПЛАН Цел Леќа ACH 160/0.17
Спецификација
Зголемување : 40 X
Карактеристики : авион cocular
Меѓународен стандарден интерфејс 4/5"*1/36 инчи"
Тема за : 20.3 * 0.705 mm Слики
Превозот
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. tems на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 7-21 работни дена. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 21 работни дена или повеќе. Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Брод-да Дестинации
Превозот Транзит Пати
Руската Федерација
10 до 20 работни дена
Сад
5 до 15 работни дена
Обединето Кралство
5 до 10 работни дена
Франција/Шпанија/Германија
5 до 12 работни дена
Австралија/Канада
5 до 10 работни дена
Други Земји Во Европа
Повеќе Од 20 работни дена
Се проценува дека времето за испорака погоре е ЕМС.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.

Основни характеристики

търговска марка:
SRATE
Материал:
Метални
Теория:
Биологичен Микроскоп
Коефициент На Увеличение:
500X и по-долу
Номер На Модела:
40x план обективна леща
Drawtube:
Как си микроскоп

Избор на клиенти