Категории

.

Категории

.

Микроскоп C-Mount 5.0 MP mega pixel 1/2 HD industry CMOS digital camera USB2. 0

Микроскоп C-Mount 5.0 MP mega pixel 1/2 HD industry CMOS digital camera USB2. 0

BGN 121.58

Наличност
Налично


Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.
добредојдовте wholsaler !!ќе го добиете она што го сакате!
Микроскоп C-Планината 5.0 ПРАТЕНИК мега пиксели 1/2.5" HD индустрија CMOS дигитална камера USB2.0
Карактеристики на производот : Индустриски CMOS дигитална камера за микроскоп : Може да се поврзат со било VGA монитор или проектор Голема големина 1/2.5 инчен Јапонија CMOS Сертификат : CE, ФК, Ro HS USB излез пристаништа Сензор : 5.0 пратеник, 1/2.5 инчен Full Резолуција : 2592 x 1944 Рамка го оценувате : 2592 x [email protected] FPS, [email protected] FPS Баланс на Белата боја : Автоматски Диск : Авто-вози Осветлување : Автоматски Боја : Боја Пакет Листа : 1 x 5.0 mp дигитална камера 1 x USB линија 1 x cd со софтвер
Режија од фабриката,добредојдовте веледрогерија!!
Плаќање :
Ние прифаќаме зачувам,western union,банкарски трансфер на Пари и Грам.
Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Многу Ценети
Превозот :
Со цел да се намалат трошоците за нашите клиенти,Ние обично бродот на елементи, за да на следниве земји и области за слободни од воздухопловната, обично трае 10-28 дена да пристигнат.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,pls не понудата,ти благодарам!)
-Хонг Конг, Macao
-Јапонија, Кореја, Тајван
-Малезија, Сингапур
-Австралија, Нов Зеланд
-Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија,Германија,Португалија,
Шведска, Франција, Шпанија, Австрија
-САД, Канада
За нарачки од сите други земји ,ве молиме ни e-mail прво пред да се одржи редот.

Основни характеристики

търговска марка:
проскоп
Коефициент На Увеличение:
500X и по-долу
Drawtube:
Бинокъл
Теория:
Биологичен Микроскоп
Материал:
Метални
Номер На Модела:
5.0 mp камера за микроскоп
Сертификат:
CE, ROSH
Пиксели:
5.0 MP
Интерфейс:
C / CS
Място на произход на стоките:
Пекин, Китай (Континентален)
Коефициент На Увеличение:
Друго

Избор на клиенти