Категории

.

Категории

.

за Dodge Durango 1998-1999 2000 2001 2002 2003 Auto Tailgate Hatch заден багажник лифт поддържа разход за амортизация на газ осанка пружина

за Dodge Durango 1998-1999 2000 2001 2002 2003 Auto Tailgate Hatch заден багажник лифт поддържа разход за амортизация на газ осанка пружина

BGN 47.00 BGN 51.14

Наличност
Налично

Апликации : се Направи Модел, Модел Година на Моторот Тело Стил за Dodge Durango База 1998-2001 Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango R/T 2000-2003 Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango SLT Плус 1999-2000 Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango SLT Плус 2002-2003 Година Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango SLT 1998-2003 Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango Спорт 2000 Сите Мотор Спорт Комунални за Dodge Durango Спорт 2002-2003 Година Сите Мотор Спорт Комунални Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 23.80 Компресирани Должина (инчи) 16.48 Локација : задната врата, на Задното Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Основни характеристики

Друг Номер:
Газова пружинен амортисьор удари
Модел Dodge:
Дюранго
Durango-Година:
1999,2001,2002,2003,1998,2000
Дължина На Продукта:
23.8 inches
Широчина На Елемента:
2 cm
Държава / регион на производство:
CN
търговска марка:
XIANGSHANG
Преносимото Номер Детайли:
Газови Багажник
Производствен Номер Детайли:
GSOT0011-2
За Марки Автомобили / Модели:
Изворачиваться
Височина На Продукта:
2 cm
Настаняване на превозното средство:
Люк Задната Врата На Багажника Заден Багажник
Тегло На Продукта:
0.5 kg
специални характеристики:
NA
Вид На Материала:
метал+пластмаса
Тип Елемент:
Вдигане На Опорна Точка На Разход За Амортизация На Газ Осанка

Избор на клиенти