Категории

.

Категории

.

за Jeep Cherokee 1995-1996 не отговаря на Jeep Grand Cherokee Auto задната част на врата, люк на багажника заден лифт поддържа разход за амортизация на газ осанка 60,5 см

за Jeep Cherokee 1995-1996 не отговаря на Jeep Grand Cherokee Auto задната част на врата, люк на багажника заден лифт поддържа разход за амортизация на газ осанка 60,5 см

BGN 47.00 BGN 51.14

Наличност
Налично

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Апликации : се Направи Модел, Модел Година на Моторот Тело Стил за Jeep Cherokee База 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 4-Вратата за Jeep Cherokee Класичен 1996 Сите Мотор Спорт Комунални 4-Вратата за Jeep Cherokee Земја 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 4-Вратата за Jeep Cherokee SE 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 2-Вратата за Jeep Cherokee SE 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 4-Вратата за Jeep Cherokee Спорт 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 2-Вратата за Jeep Cherokee Спорт 1995-1996 Сите Мотор Спорт Комунални 4-Вратата
Answer : ___________________________ Note :
Тоа ќе не одговара на Jeep Grand Cherokee Модел
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 605mm
Компресирани Должина : 400mm Локација : задната врата, на Задното Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Основни характеристики

Друг Номер:
Газова пружинен амортисьор удари
Модел Джип:
Гранд Чероки
Производствен Номер Детайли:
GSJP0013-2
Grand Cherokee-Годината На Производство:
1996,1995
Държава / регион на производство:
CN
търговска марка:
XIANGSHANG
Височина На Продукта:
2 CM
Преносимото Номер Детайли:
Газови Багажник
Широчина На Елемента:
2 CM
Дължина На Продукта:
60.5 cm
специални характеристики:
NA
Настаняване на превозното средство:
Багажника Люк Задната Врата
Тегло На Продукта:
0.5 kg
Вид На Материала:
метал+пластмаса
За Марки Автомобили / Модели:
Джип
Тип Елемент:
Гербове На Обувката
is_customized:
Gas Struts Lift Supports

Избор на клиенти