Категории

.

Категории

.

за Chevrolet Impala Oldsmobile Intrigue Pontiac Grand Prix 1997-2005 авто капак преден лифт опора газови амортисьор багажник

за Chevrolet Impala Oldsmobile Intrigue Pontiac Grand Prix 1997-2005 авто капак преден лифт опора газови амортисьор багажник

BGN 47.00 BGN 51.12

Наличност
Налично

Апликации : Направи Модел, Модел Година на Моторот Тело Стил за Buick Век База 1997-2005 Сите Мотор Седан за Buick Век Обичај 1997-2005 Сите Мотор Седан за Buick Век Ограничен 1997-2002 Сите Мотор Седан за Buick Век Ограничен 2004-2005 Сите Мотор Седан за Buick Век специјално Издание 2005 Сите Мотор Седан за Buick Regal 25 Годишнината Издание 1998 Сите Мотор Седан за Buick Regal База 1997-2004 Сите Мотор Седан за Buick Regal ГШ 1997-2004 Сите Мотор Седан за Buick Regal LS 1997-2004 Сите Мотор Седан за Chevrolet Impala База 2000-2005 Сите Мотор Седан за Chevrolet Impala LS 2000-2005 Сите Мотор Седан за Chevrolet Impala, СКОПЈЕ 2000-2005 Сите Мотор Седан за Oldsmobile Интрига База 1998-2002 Сите Мотор Седан за Oldsmobile Интрига GL 1998-2002 Сите Мотор Седан за Oldsmobile Интрига GLS 1998-2002 Сите Мотор Седан за Oldsmobile Интрига GX 1998-2002 Сите Мотор Седан за Pontiac гп База 1997-2003 Сите Мотор Купе за Pontiac гп GT 1997-2003 Сите Мотор Coupe/Седан за Pontiac гп GTP 1997-2003 Сите Мотор Coupe/Седан за Pontiac гп SE 1997-2003 Сите Мотор Coupe/Седан
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 21.74 Компресирани Должина (инчи) 15.59 Локација : Хаубата, Пред Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.

Основни характеристики

Друг Номер:
Газова пружинен амортисьор удари
Блейзър-Годината На Производство:
1998,2001,1999,2003,2005,1997,2004,2000,2002
Широчина На Елемента:
2 cm
Модел На Шевролет:
сако
Държава / регион на производство:
CN
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
търговска марка:
XIANGSHANG
Дължина На Продукта:
21.74 inches
Преносимото Номер Детайли:
Газови Багажник
Височина На Продукта:
2 cm
специални характеристики:
NA
Производствен Номер Детайли:
GSBK0006-2
Вид На Материала:
метал+пластмаса
Настаняване на превозното средство:
Капак Отпред
Тегло На Продукта:
0.5 KG
Тип Елемент:
Гербове На Обувката
is_customized:
Lift Supports Gas Struts

Избор на клиенти