Категории

.

Категории

.

за Nissan Micra K12 от 2002 2003 -2008 2009 2010 хетчбек лявата и дясната автоматична задна врата на багажника на газ осанка пружина поддръжка на автомобилния лифта

за Nissan Micra K12 от 2002 2003 -2008 2009 2010 хетчбек лявата и дясната автоматична задна врата на багажника на газ осанка пружина поддръжка на автомобилния лифта

BGN 47.00 BGN 51.14

Наличност
Налично

Апликации :
за Nissan Micra K12 Hatchback 2002-2010
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 500mm
Компресирани Должина : 300мм Локација : задната врата, на Задното Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Основни характеристики

Друг Номер:
Газова пружинен амортисьор удари
Микра-Година:
2006,2007,2005
За Марки Автомобили / Модели:
Нисан
Широчина На Елемента:
2 cm
Държава / регион на производство:
CN
Производствен Номер Детайли:
GSNN0006-2
търговска марка:
XIANGSHANG
Преносимото Номер Детайли:
Газови Багажник
Тегло На Продукта:
0.5 kg
Настаняване на превозното средство:
Багажника На Задната Врата
Модел На Nissan:
Микра
Височина На Продукта:
2 cm
специални характеристики:
NA
Вид На Материала:
метал+пластмаса
Дължина На Продукта:
500 mm
Тип Елемент:
Гербове На Обувката
is_customized:
Gas Struts Spring Car Lift Support

Избор на клиенти