Категории

.

Категории

.

2 елемента авто задни лифт Люк на багажника на газ заредена лифт подкрепа за 2006-2007 Pontiac Torrent за 2005-2007 Chevrolet 23.31 инча

2 елемента авто задни лифт Люк на багажника на газ заредена лифт подкрепа за 2006-2007 Pontiac Torrent за 2005-2007 Chevrolet 23.31 инча

BGN 57.97

Наличност
Налично

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Авто Задните Liftgate Насад Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За 2006-2007 година Pontiac Torrent за 2005 2006 2007 Chevrolet Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)23.31
Компресирани Должина (инчи)17.01 Локација : Вратата Liftgate , на Задното лево и право
Апликации :
за 2005-2007 Chevrolet Equinox База Спорт Комунални 4-Врата Liftgate
за 2005-2007 Chevrolet Equinox LS Спорт Комунални 4-Врата Liftgate
за 2005-2007 Chevrolet Equinox LT Спорт Комунални 4-Врата Liftgate
за 2005-2007 Pontiac Torrent База Спорт Комунални 4-Врата Liftgate
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.

Основни характеристики

Широчина На Елемента:
2 cm
Държава / регион на производство:
CN
Настаняване на превозното средство:
Багажника Люк Отвличане На Задната Врата
За Марки Автомобили / Модели:
Шевролет
търговска марка:
XIANGSHANG
Равноденствие-Година:
2005,2006,2007
Производствен Номер Детайли:
GSCT0059
Модел На Шевролет:
Равноденствие
Височина На Продукта:
2 cm
Друг Номер:
Газови Багажник
специални характеристики:
NA
Тегло На Продукта:
0.5 kg
Вид На Материала:
метал+пластмаса
Дължина На Продукта:
23.31 inches
Преносимото Номер Детайли:
Газова пружинен амортисьор удари
Тип Елемент:
Газонаполненная Повдигаща Опора

Избор на клиенти