Категории

.

Категории

.

TANIA-L1545, мъжки танцови облекла, Мъжки Латинска риза, Салса рокля танго самба румба, Чача риза, мъжка риза

TANIA-L1545, мъжки танцови облекла, Мъжки Латинска риза, Салса рокля танго самба румба, Чача риза, мъжка риза

BGN 240.00

Наличност
Налично


Ова е латинска танц фустан.
На clour и стил е како на слики,Ако е потребно променете ја бојата или да направи некои промени за фустан стил,ве Молиме испратете порака до нас.
Кога ќе ги нарачате облека,ве Молиме ги споделите со нас ќе мерење на големината,како што се биста,половината,колковите и висина.
Ако треба видите повеќе слики,ве Молиме messgae за нас.
Ви благодариме!
Повеќе детали за мерење на големината ве молиме погледнете го овој слики,само испрати порака до мене со мерење и на кодексот, како 1 ,2 ,3 ,4 , .
Фустан Спецификации :
Конкуренцијата латинска Стандард латинска фустан.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Бојата и ткаенини можат да бидат избрани.
Rinestones : Нормално го користите корејски камења, за moe сјај, можете да додадете повеќе камења.
Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња.
На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен корејски свила носат. Целосно украсена со DMC камења. Патент во задниот дел.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.
Со Нарачување Постапки :
На Mnimum цел sart од 1 PCS, Молам само испратете ни E-mail.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Превозот Време И Цена -
Ние брод на светот.

Основни характеристики

Размер:
One Size
Танц Тип:
Латински
Материал:
Ликра, Ликра
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
Кака-Л1545
Размер:
направени по поръчка
Цвят:
изберете цветова схема
Наличното Количество:
11
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
Възрастова Група:
Възрастни
Изпълнение Тип Износване:
Латински
Пол:
Жени
Стил:
Рокли
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Избор на клиенти