Категории

.

Категории

.

TREAZY 3 цвят имитация на скъпоценен камък Rinestone дълги обеци луксозни големи Crytsal Сватбени обици капка за жени сватбени декорации

TREAZY 3 цвят имитация на скъпоценен камък Rinestone дълги обеци луксозни големи Crytsal Сватбени обици капка за жени сватбени декорации

BGN 5.00 BGN 5.26

Наличност
Налично


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум;Кристал Кристално
Обетки Големина : За 6.8 cm*1.9 cm
Тежина : Околу 25g
Пакување : opp вреќа wth картичка
Накит Вид : Weding Кристал Dop Обетки
Добра декорација за мода.
Натпреварот со соодветен облека за различни прилика.
Специјален дизајн и уникатна структура, популарни точка.
Го фати овој убави додатоци за себе
Прекрасен подарок за вас и вашето семејство,пријатели..
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Основни характеристики

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Номер На Модела:
0248E00
Материал:
Crystal
търговска марка:
ТРЕАЗИ
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Капка Вода
Пол:
Жени
Случай:
Годишнина, Улавяне, Подарък, Парти, Сватба, Друго
Подарък за:
Годеница / Приятелка На Булката / Мама / Приятелка / Съпруга
Тип:
Дълги обеци-капки за жени
Тип На Метали:
посеребренное покритие

Избор на клиенти