Категории

.

Категории

.

1 Чифт Сребърни Цветни Обеци Сладки Издълбани Шипове На Слон С Един Сребърен Затычкой За Уши Жени, Момичета, Деца, Подарък За Изискани Бижута

1 Чифт Сребърни Цветни Обеци Сладки Издълбани Шипове На Слон С Един Сребърен Затычкой За Уши Жени, Момичета, Деца, Подарък За Изискани Бижута

BGN 4.00 BGN 5.26

Наличност
Налично


1 Pair 925 Фунта Сребро Обетки, Симпатична Издлабени Слон Studs Со Сребро Уво Plug 2016 Година Жени, Девојки Деца Подарок парична Казна Накит
Карактеристики :
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си,Божиќ Подарок
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Боја : Природна сребрена боја може да се задржи за долго време
Материјал : Сребрен
Големина : 6mm*7mm
Тежина : 0.65 g/пар
Пакет се Вклучени : opp вреќа
1. прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. 1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. 1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Основни характеристики

Цвят на метала:
С пластмасова вилица, със сребърна вилица
Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Задната Част На Находище:
Push-back
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Тип На Метали:
Сребро
Материал:
Метални
търговска марка:
ЭВЕРФАСТ
Номер На Модела:
Выдолбленный Слон
Тип Елемент:
Обеци-Карамфил
обеци за жени:
животни шипове
Обеци-Карамфил:
Домашни любимци
Обеци-Халки:
дамски обеци
Ушна тапа:
бижута за пиърсинг на тялото
Материал:
сребърни обеци
Малки Уши:
модерни обеци
Размер:
6mm*7mm
is_customized:
Yes
Случайност:
Причинно-следствена връзка, парти, срещи....

Избор на клиенти