Категории

.

Категории

.

DoreenBeads 3D двустранни ушни родословни обици с Черен брадва 26 мм (1) x 20 мм (6/8), 1 чифт

DoreenBeads 3D двустранни ушни родословни обици с Черен брадва 26 мм (1) x 20 мм (6/8), 1 чифт

BGN 2.00 BGN 2.06

Наличност
Налично


MOQ е 5$
Цел≥10 Испрати Регистрирани Воздух Mail
Цел
- Контактирате Со Високо-Квалитетни Производи и Конкурентна Цена, имаме многу нарачки за да испратите секојдневно. Па понекогаш не сме во можност да ви одговори во времето. Ве молиме помогнете себе си во шопинг! Ако имате било какви прашања, ве молиме Оставете порака за Цел или Трговија со Датот. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во рок од 24 часа(во работни денови).
- Превозот ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е ТОЧНО пред да плаќаат! Секоја промена на адресата или други информации, ве молиме контактирајте ПРЕД ние брод на вашиот парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и лоши временски услови. Ве молиме да бидете Трпеливи!
- Плаќање Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, Qiwi Паричник, Веб Пари, Boleto, итн. Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Продавачот не може да се добие исплата пред да ја потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации ве Молиме 5 Ѕвезди повратни информации за нас и ако ви се допаѓа нашите производи и услуги.
Ако ви се исполнат на секој проблем, Pls контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Лошо повратните информации ќе се скрши нашите срца : (
- По Услуга Ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен / погрешен количина /погрешен опис / изгубени или било која друга ситуација,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Основни характеристики

Тип Обеци:
Обеци-Карамфил
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Задната Част На Находище:
Майната-надолу задната част на кутията
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
търговска марка:
DoreenBeads
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Инструменти
Номер На Модела:
B0082145

Избор на клиенти