Категории

.

Категории

.

10шт квадратен блясък на ноктите камък спад на скъпоценни камъни красота момиче короната на ноктите кристали кристали звезда бижута 3d нокти Y460~467

10шт квадратен блясък на ноктите камък спад на скъпоценни камъни красота момиче короната на ноктите кристали кристали звезда бижута 3d нокти Y460~467

BGN 3.00 BGN 3.52

Наличност
Налично


Примена :
Бренд Име : Yu Huai
Материјал : Цинк Легура
Пакет : 10pcs во еден polybag,30 или 50pcs во еден затворен бела вреќа
Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил. Можете исто така да ги донесе заедно на вашиот омилен помине техника во текот на следниот состанок!
Постојат повеќе дизајни за вашиот референца како следново,може да кликнете на сликите, а потоа тоа ќе раководи со детални линк autoomatically.
може да КЛИКНЕТЕ на следниве слики да се насочи за да ги видите деталите и да ги додадете во Кошничката.
ПРЕВОЗОТ и Политика
Земјата На Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Референца Превозот време
Сад
15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку E-пакет
≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHL
Кина пост обичните мали пакети : 25~60 дена
превозот : 25~40 работни дена
E-пакет : 7~18 дена
DHL : 6~10 работни дена
Повеќето Европски Земји /
Југо-Источно Азиските Земји /
Австралија /Нов Зеланд /Канада
≥250 ДОЛАРИ Преку DHL /Посебни експрес Линија
Кина пост обичните мали пакети : 20~60 дена
превозот : 20~50 дена
DHL : 6~10 работни дена
Посебни Експрес Линија : 7~12 работни дена
Русија Федерација
15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку E-пакет
Chian пост ordinday мали пакети : 35~90 дена
превозот : 25~40 дена
E-пакет : 7~25 дена
Повеќето Блискиот Исток Земји
≥250 Преку Aramex
превозот : 30~60 дена
Aramex : 7~12 работни дена
Мексико
≥250 Преку DHL
Кина пост обичните мали пакети : 30~90days
превозот : 35~60 дена
DHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Размер:
As photos shows
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Y460~467
Тегло:
20g
Брой:
10шт
Цвят:
злато / сребро
Пакет:
10шт всеки чанта
За:
декорация на нокти, декорация на корпуса на телефона, направи си САМ, scrapbooking

Избор на клиенти