Категории

.

Категории

.

3 Карта / Лот Счупено Стъкло Блестящи Нокти Фолио Хартия Бонбони Цвят, Блясък На Ноктите Етикети Стикери За Декорация На Нокти Чар, Лъчезарен

3 Карта / Лот Счупено Стъкло Блестящи Нокти Фолио Хартия Бонбони Цвят, Блясък На Ноктите Етикети Стикери За Декорация На Нокти Чар, Лъчезарен

BGN 2.00 BGN 2.86

Наличност
Налично

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Бесплатно-за испорака на нарачки , БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис. 2.Ние поддршка dropshipping и на големо, и ние, исто така, поддршка на paypal за плаќање. 3.Нормално ние одбележи пакет како "подарок" и прогласи за ниска цена да ви помогне да се избегне данок. 4.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор, без било каква комуникација.Ви благодариме! 3 Картички/Многу Скршеното Стакло Сјајна Помине Уметност Foils Хартија Бонбони Бои Сјајот На Ноктите Налепница Украси Налепници На Ноктите Сјајна Шарм Ноктите
Ставка : Нова Мода Помине Уметност Лента Помине Уметност Налепница Со Декорација За Убавина Ноктите Погоден : Украсени со прстот,изгледа поубаво Пакет : 3 картички / Многу Големина : 6.2*5.2 cm Предност : 1)Добра stickness,легнете на ноктите може да се задржи 5-7days; 2)Повеќе лесен за употреба и земете на вашата торба; 3)ја Отстрани convienient,може да биде директно spalling; 4)Многу defferent начин да налепница,добро е да DIY; 5)Безбедност,во Согласност со стандардите на ЕУ. Забелешка : Бидејќи дизајни е толку многу,и ние сакаме парцела пристигнат наскоро. Значи, ако се избере комбинација на дизајн,но не го остави порака за дизајни,тогаш ние ќе го испратам до тебе случајно. Забелешки 1. 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен 2. Боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 3. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.

Основни характеристики

Цвят:
Дизайн1, Дизайн2, Дизайн3, Дизайн4, оставете съобщение
Тип Елемент:
Стикер И Стикер
Брой:
3 картички/лот
Стил:
20 Дизайн За Вашия Избор
Номер На Модела:
JBE-NST002
Размер:
6.2*5.2cm
Материал:
Залепваща Метален Стикер
Името на елемент :
Залепваща Стикер За Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
Метален Стикер За Нокти
Форма:
Залепваща Метална, Стъклена Стикер
Цвят:
Цвят на метала
Детайл:
20 Дизайн За Вашия Избор
Размер:
6.2*5.2 см
Проследяване на доставката:
Никакви му новини
Стил:
Стикер За Декорация На Нокти Изкуство
Брой:
3 карта в комплекта
Материал:
декорация на нокти

Избор на клиенти