Категории

.

Категории

.

Луксозен Бисерный перли кученце на каишка Домашни любимци Cat Chain Leads каишки за малки, средни греди аксесоари UV лъчи светещото топче на кучешката каишка

Луксозен Бисерный перли кученце на каишка Домашни любимци Cat Chain Leads каишки за малки, средни греди аксесоари UV лъчи светещото топче на кучешката каишка

BGN 7.00 BGN 7.98

Наличност
Налично


Луксузна Beaded Бисер Куче Поводник домашно Милениче Мачка Синџир Води Leashes за Мали Средни Куче Јака Додатоци УВ зраци Прозрачна Мушка Куче Доведе
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Димензии : Ширина 1.0 cm; Вкупна Должина : 120cm/124cm.
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои
2.Поради еластична ткаенина. овозможи 1-2cm (0.4-0.8") грешки. Пакет Речеме : 1pcs куче поводник Сите на нашите производи се од големо . Стил 2 : ве молиме да ги погледнете на протокот слика,ова не е прозрачна!

Основни характеристики

Размер:
1x120cm
Тип:
Куче
Модел:
Твърд
търговска марка:
Мис кученце
Вид На Каишка За Кучета:
Основните Каишки
Тип:
Каишки
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
каишка за малко куче
is_customized:
Yes
Използването на:
кучешката каишка
Приложимо:
Малко Куче
Тип Кабели Куче:
Няма
Вид На Каишка За Кучета:
Няма
Тип Яка:
Няма

Избор на клиенти