Категории

.

Категории

.

Чирлидер Рокля Нови Секси Облегалката На Оглавник Костюм Чирлидера За Жени Мажоретките Униформи Фантазия Розово Чирлидерши

Чирлидер Рокля Нови Секси Облегалката На Оглавник Костюм Чирлидера За Жени Мажоретките Униформи Фантазия Розово Чирлидерши

BGN 55.33

Наличност
Налично


Најгласен поборник Облечи - Нова Секси Backless Оглавник најгласен поборник Костим За Жените Cheerleading Униформа Фенси Розова Навиваат Облека 4 F1619
Најгласен поборник се Облекуваат/Секси најгласен поборник Костим/најгласен поборник Костим За Жените Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија е застапник во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-сајт : ве молиме контактирајте со нас www.sexy-fashion-dress.com. Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали : Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големина Една Големина Боја Како што е прикажано Опис Оваа жешка најгласен поборник ќе мора да го прави ротација и cartwheels Навиваат во стил и коренот на вашиот тим со оваа секси најгласен поборник костим со отворени пред дизајн се Тресат вашиот пом poms со насмевка Вклучува фустан и косата со лак за Перење не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :
​ ​ ​ ​ ​
Answer : ___________________________ Note :
1.

Основни характеристики

Размер:
One Size
Тип На Затваряне:
Колан
Материал:
65% памук+35% ликра
търговска марка:
Коли ...
Размер:
one size/free size
Стил:
Секси Костюм За Мажоретки
Тип Елемент:
рокля мажоретки
Име на продукта:
Розови Дрешки За Поздрав
Опаковка:
Добра opp чанта
срок на доставка:
продукт, може да изпрати на 1-3 работни дни
Тип На Доставка:
търговия на дребно, търговия на едро приета,моля, свържете се с нас за търговия на едро на уеб сайт
друг размер:
Приет подгоняйте различен размер, MOQ 30 PCS
is_customized:
Yes

Избор на клиенти