Категории

.

Категории

.

Нов 1бр DC 6V-24V 12V Auto Car Motorcycle Circuit Voltage Тестер дръжка

Нов 1бр DC 6V-24V 12V Auto Car Motorcycle Circuit Voltage Тестер дръжка

BGN 1.00 BGN 1.58

Наличност
Налично


Тест опсег : DC 6 V-24 V. Алигатор менгеме да се банана приклучок за кабелот. Идеален за проверка кола, осигурувачи, прекинувачи и инсталации за автомобили, приколки, бродови, мотоцикли и други низок напон системи. Поврзете алигатор менгеме на теренот, а потоа го преземе истрагата да тест коло. индикатор за светло да биде на средства жица има електрична енергија. Материјал : Метални+Пластика Боја : како на слика шоу. Големина : 13.7x1.2cm(приближно) Кабел должина : 50cm(приближно) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
пакетот вклучува : Тестер на Напон x 1

Основни характеристики

Името На Модела:
28504
Материал:
метал+пластмаса
Цвят:
както показват снимките.
Размер:
13.7x1.2cm(approx)
Дължина на кабела:
50 см (приблизително)

Избор на клиенти