Категории

.

Категории

.

Дантела ретро панделки за коса, ленти за коса цвете Короната Родословни превръзки за жените аксесоари за коса Accesorios Para el Pelo 4

Дантела ретро панделки за коса, ленти за коса цвете Короната Родословни превръзки за жените аксесоари за коса Accesorios Para el Pelo 4

BGN 5.23

Наличност
Налично

ЌЕ ДОБИЕТЕ 5% ПОПУСТ АКО КУПУВААТ 2 ИЛИ МНОГУ ПОВЕЌЕ!!

Основни характеристики

Тип Елемент:
Шапки
Отдел Име:
Възрастен
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
Скоба за коса главоболие група ластикът за коса-аксесоари за жени
Вид На Модела:
Цвете
Тип:
Лента за коса
Материал:
Коприна
Пол:
Момичета

Избор на клиенти