Категории

.

Категории

.

6 бр. / лот обхват на уиски камъни 25 мм от неръждаема стомана рок дегустация на вино, бира лед камък бар Коледен подарък охладител изпрати в PP кутии

6 бр. / лот обхват на уиски камъни 25 мм от неръждаема стомана рок дегустация на вино, бира лед камък бар Коледен подарък охладител изпрати в PP кутии

BGN 18.00 BGN 25.07

Наличност
Налично

6 Компјутери/Многу Сфера Виски Камења 25мм Нерѓосувачки Челик Рок Дегустација на Вино Пиво Мраз Камен Бар Божиќ Подарок Ладилникот се Прати Во ПП Кутии
Најбрз,најлесен начин да се прелива разладени пијалок
Име : Виски мраз камења 304 од не ' рѓосувачки челик
Форма : на Коцка,Ellipsoid,Сфера,Дијамант,Срце облик,Куршум,Кафе Грав,Цреша,Череп,Америка Долар
Коцка Големина : 27mm x 27mm x 27mm
Ellipsoid Големина : 26mm x 32-милиметри
Сфера Големина : 25mm
Дијамант Големина : 30мм x 27mm
Срце облик Големина : 36mm x 29mm x 22mm
Куршум Големина : 12mm x 45mm
Кафе Грав Големина : 39mm x 30мм x 18mm
Цреша : 30мм x 25мм
Черепот : 50mm x 36mm x 35mm x 22mm
Америка Долар : 50mm х 13mm
Пакет : PP Кутии,Подарок Кутии
Погоден За : Бар,Визба,Божиќ Подарок,Свадба Подарок,Корист,Семејството Дегустација На Вино, Шампањ
(Мерење само за референца.Постојат "0.1-0.3 mm" грешки е нормално, ве молиме да се разбере)
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
2. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
3. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
1. Ве молиме да ни остават ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК и светлина до 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние цениме дека многу.
Негативен фидбек ќе се направи без да помогне да се решат проблемите, па ве молиме да ни кажете точната ситуација, и ние ќе го поправам и да бидете задоволни.

Основни характеристики

Тип:
Кофи, Охладители И Притежателите
Материал:
неръждаема стомана
Характеристика:
Еко-Содружественный
документ:
CE / EU,CIQ
Номер На Модела:
Уиски Стоунс 15
Кофи, Охладители & Вид На Притежателите На:
Уиски ice стоунс
Име:
Уиски на леда камъни от неръждаема стомана
Форма:
обхват
Размерът На Диаманта:
25мм
Пакет:
ПП кутии
Подходящ за:
Бар, Винарна, Подарък За Коледа, Подарък За Сватба, Подкрепа,Дегустация На Вино Семейството
парчета:
6 бр. обхвата на
Стил от неръждаема стомана:
Неръждаема Стомана 304

Избор на клиенти