Категории

.

Категории

.

1PCS Drop Shipping New Arrival сгъваем скоба за колан Wasit притежателя калъф за iPhone 7 6 6S 5 5s 5C SE

1PCS Drop Shipping New Arrival сгъваем скоба за колан Wasit притежателя калъф за iPhone 7 6 6S 5 5s 5C SE

BGN 14.38

Наличност
Налично

Horizonal Спојувалка за Каиш Случај за i Phone 7 6 S Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирајте погодност
5.СТП Кожа Направени
4.OPP пакување
5.Боја : како погоре слики Покажа Информации : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.
2.[Продавачот за Испорака Метод] и [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] се за бесплатно само,тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.

Основни характеристики

Материал:
SE, 5, 5S, 5C, 6s Plus, 6, 6S, 6 Plus, 7, 7 Plus
Съвместим Марка:
Apple iPhone
Тип:
Случай
търговска марка:
ОЕЕКОЙ
Функция:
Грязеустойчивый
Съвместима модел на iPhone:
iPhone 5, iPhone5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone plus 6s, iPhone 5s, iPhone SE, 7 iPhone, iPhone, 7 Plus
Търговия На Дребно Опаковка:
No
is_customized:
Yes
черен цвят:
клип за колан
Номер На Модела:
калъф за iPhone 6 6s Case

Избор на клиенти