Категории

.

Категории

.

Домашни любимци стена главата на елен на стената ресторант моделиране овчарка лосове творчески хол Европейския стенен декор

Домашни любимци стена главата на елен на стената ресторант моделиране овчарка лосове творчески хол Европейския стенен декор

BGN 148.00 BGN 196.80

Наличност
Налично


Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ставањето на вашата нарачка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем.
Превозот и предавање
Кина Пост epacket
EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.
Наплата/Размена
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или
погрешно испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бизнис
Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи може да ги погледнете нашите webs ви благодариме.

Основни характеристики

Тема:
Домашни любимци
Материал:
Смола
Стил:
Pastorale

Избор на клиенти