Категории

.

Категории

.

Преносимо персонализирани името Vinyl стикер на стената Фея на Луната момичета спалня стикер DIY деца детска Принцеса стая етикети M-131

Преносимо персонализирани името Vinyl стикер на стената Фея на Луната момичета спалня стикер DIY деца детска Принцеса стая етикети M-131

BGN 8.00 BGN 11.02

Наличност
Налично


Производи Информации
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Број На Модел : M-131
Големина : 60x30cm
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). pls Изберете 1 Боја s од нашите боја шема , ако не и барање ќе испрати стандардната боја -црна , ви благодариме
pls не заборавајте да ни ги испратите на персоналните Име од страна на порака

Основни характеристики

Цвят:
622 черно, 635 нежно-розово, 630 лилаво, 607 червено, 601 бяло, 611 розово, 631 лилаво, 610 руж, други цветове
Спецификация:
Single-piece Package
Тема:
Модел
Номер На Модела:
М-131
Материал:
Пластмаса
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Стил:
Модерен
Цвят:
40 налични цветове
Материал:
Vinyl стикер PVC
Подвижна:
ДА
Водоустойчив:
ДА

Избор на клиенти