Категории

.

Категории

.

2017 нов топ PVC стикер на стената на Крокодил тапети стенопис стикер динозавър етикети за стая високо качество декор

2017 нов топ PVC стикер на стената на Крокодил тапети стенопис стикер динозавър етикети за стая високо качество декор

BGN 14.00 BGN 15.82

Наличност
Налично

Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Топ ПВЦ Ѕид Decal Крокодил Позадина Mural Налепница Диносаурус налепници За Соба Висок Квалитет на Оркестарот Е Прилагодено : Да Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил Функција : Еко-Пријателски Технологија : Сечење (користење на 6 години) ако ви треба поголема големина или прилагодено боја, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 58x25cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 10.Cooper Black ме Остави порака ,кажи ми : Custom name=___ ? Font = ___? Боја=___? Инаку,default Font - 10.Cooper Black; стандардната боја - црна ќе биде предаден.
Ефект Покажуваат
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.
Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји).

Основни характеристики

Цвят:
Черно, Синьо, Сиво, Зелено, Розово, Лилаво, Червено, Бяло, Жълто, Кафе
Размер:
58x25cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Класификация:
За Стени, Мебели Стикери,Подови Стикери,За Комина, За Плочки, Прозорци Стикери,Тоалетни Стикери За Кабинет-Печки,За Хладилник, Етикети На Лентата Прекъсвач
Сценарий:
Стена
търговска марка:
Пуму
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Пластмаса
Тема:
Домашни любимци
Стил:
Карикатура
Номер На Модела:
RS5825

Избор на клиенти