Категории

.

Категории

.

Сватбени Подаръци Страна Благоволението На Роза Дизайн Дръжка Огледало Набор От Домашни Декоративни Подаръци

Сватбени Подаръци Страна Благоволението На Роза Дизайн Дръжка Огледало Набор От Домашни Декоративни Подаръци

BGN 31.98

Наличност
Налично


Свадба Корист На Партијата Подароци Се Зголеми Дизајн Се Справи Со Огледало Поставено Дома Декоративни Подароци
Спецификации : Димензии : 24*10.5*1.5 cm Тежина : 382g Материјал : Метал&Стакло Мешани дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојде
Производ фотографии :
Тоа е многу excelent квалитет
100% сосема нов
Тоа е идеален подарок за било кој повод!
Тоа може да биде Свадба,забава, Куќи Декорација премногу.
Бојата на објектот ќе се испратат како случаен избор од акции,ако треба бојата,ве молиме проверете кај нас прво.

Основни характеристики

Форма:
овалния
Номер На Модела:
SCJJ16001
Материал:
метал и стъкло
Използването на:
Грим
Цвят:
случаен цвят
Използването на:
козметичен
is_customized:
yes
Материал:
метал и стъкло
Подаръци за рожден ден:
сватбени подаръци

Избор на клиенти