Категории

.

Категории

.

Професия tieyi декорация на стените стари камбанка мода звънец

Професия tieyi декорация на стените стари камбанка мода звънец

BGN 79.98

Наличност
Налично


Почитувани Купувачи
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.
Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.
Големина : 15.5*10.5*23cm Бел dia10.5cm
Забелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики. Се земе материјалот објект како стандард. Данок на плаќање е обврска на купувачот ! Повратни информации со Цел, брзо се потврдува и позитивни повратните информации се многу ценети. Политика на враќање посветени Сме на објектите се во добра состојба пред превозот. Производи скршени Ако примите скршени објектот , ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас во рок од 3 дена. ние ќе испрати замена на делови за вас, ако не може да се поправи, ние ќе испрати нова. Производи неоштетени Ако сакате да се вратите неоштетени производи , ве молиме да ги врати во рок од 3 дена и ги сноси сите трошоците за превозот. Кога ќе го добие го врати објектот, и таа се уште е во добра состојба, 100% исплата retund (Истакна : без превозот на трошоците), или, пак, не се враќа.
Превозот 1, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е коригира и телефонскиот број не се достапни. 2, имаме слободата да се избере превозот методи, тоа може да биде различен од својот избор, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање. 3, Кога ќе се избере продавачот за испорака метод, ова превозот цена база на ЦФР , стоката ќе пристигне на морско пристаниште на вашата земја , вие треба да ги собереш на стоката во морско пристаниште , плаќа ДАНОК и други трошоци (THC,DDC,D/O такса,CFS,PSF,CAF,CC, итн.

Основни характеристики

Цвят:
Същото, че и снимка
Материал:
Метални
Стил:
Ретро и носталгия/стари мебели
Тема:
Цвете
Материал:
чугун

Избор на клиенти