Категории

.

Категории

.

3D Златната рибка езерото ярки тапети за баня, интериорни стикери за стена мода офис спалня Начало дек стенен плакат

3D Златната рибка езерото ярки тапети за баня, интериорни стикери за стена мода офис спалня Начало дек стенен плакат

BGN 8.00 BGN 15.50

Наличност
Налично


Ве молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1 Кога вкупниот износ на наредби, Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме изберете го режимот на транспорт : Кина Пост Воздух mail. Кога вкупниот износ на нарачки ≥ $ 7 , Можете да ги пратите на целосна превозот информации се Должи на екранот, снимање, осветлување и други причини, производот боја може да постои боја. Ние ќе се обидеме да покажеме во согласност со физички боја. Ако сте бизнис, можеме да се откажат превозот
Дрвена рамка не е влажно доказ и формата е помалку од овој вид на налепница ѕид
Совет : големината и обликот е приближно на примерокот,може да се dec тоа си како сакате.
Ве молиме бидете сигурни дека ѕид или било кое место ќе се држиме е чиста и сува.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост . Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени
одложување или данок. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Основни характеристики

Класификация:
За Плочки За Стена, Стикери На Мебели, Стикери Прозорец
Стил:
Модерен
Материал:
Хартия
Спецификация:
Multi-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Пейзаж
Номер На Модела:
Езерото
Място:
Къща, Хотел, Сватба, Парти
Воспользуйся:
Начало Дек
Стил:
3D, езерото,Златна рибка

Избор на клиенти