Категории

.

Категории

.

Търговия на едро, 6 бр. / лот кухня предотвратяване на замърсяване с нефт стикер за стена / Waterp баня теракот алуминиево фолио начало декор стикер за стена

Търговия на едро, 6 бр. / лот кухня предотвратяване на замърсяване с нефт стикер за стена / Waterp баня теракот алуминиево фолио начало декор стикер за стена

BGN 29.00 BGN 38.40

Наличност
Налично

Детали За Производот
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Ќе најдете wondful светот !!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Основни характеристики

Размер:
60x90cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
60х90см
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стени, За Плочки За Печката Кабинет
Стил:
Традиционен Китайски Език
Сценарий:
Стена
Тема:
Пейзаж
Код На Цензора:
№ 1
Материал:
фолио

Избор на клиенти